
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 2.0066 mm |
| Width | 1.2446 mm |
| Termination | SMD/SMT |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Case Code (Imperial) | 0805 |
| Case Code (Metric) | 2012 |
| Resistance | 50 Ω |
| Height | 787.4 µm |
| Impedance | 50 Ω |
| Frequency | 2.441 GHz |
| Insertion Loss (dB) | 2.3 dB |
| Bandwidth | 78 MHz |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
Stock: 43
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06134
Ext.Price$0.06134
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06134 | $0.06134 |
| 10 | $0.06067 | $0.60670 |
| 50 | $0.06000 | $3.00000 |
| 100 | $0.05944 | $5.94400 |
| 500 | $0.05888 | $29.44000 |
